Zalaczam dokumenty

Dr Farin Man

Dystrybucja zasilania i skomunikowanie całych systemów zarządzania w najbardziej trudnych warunkach jest możliwa. Gdyby nie poradzą sobie nowe złącza, na pewno w takich najbardziej szkodliwych warunkach poradzi sobie złącze eXLink. Co wtedy jest zbyt złącze i dlaczego jest tak daleko wydajne?

Złącze eXLink pozwala na elastyczne zasilanie, a jeszcze znacznie przydatną komunikację całych systemów zarządzania, które potrafią się w którymkolwiek pomieszczeniu, gdzie po prostu mocna i trzeba takie złącze wykorzystać. Doskonale sprawdza się nawet w takich niekorzystnych obszarach wybuchowych jak strefy 1, 2, 21 i 22. Istnieją dwa typy takich złączy - czterobiegunowe i siedmio oraz sześciobiegunowe.

Złącze eXLink 4-biegunowe oraz PE to cały system, który zezwala na budowanie i rozłączanie wielu różnych urządzeń elektrycznych. Jest wszelkie możliwe gniazda i dobre wtyki dla tak zwanych sygnałów niskonapięciowych magistralowych. Warto zauważyć, że przesył zasilania rozgrywa się aż do 250V AC/10 A dla tworzywa sztucznego oraz mosiądzu niklowanego, a jeszcze dla stali nierdzewnej.

Szybko złączki exlink posiadają sporo możliwości podłączenia oraz rozłączenia. Nie traktuje te obowiązku wyłączania zarabiającego w danym sezonie urządzenia, co bardzo ułatwia pracę. Wszystkie są zbudowane w modelu, który ma stopień ochrony IP66/IP68. Złącza idealnie tworzą w temperaturze zakładającej się od –55, i przechodzącej na +70°C, więc w warunkach ekstremalnego zimna i bogata. Dzięki temu, że mają obudowę wykonaną z takich produktów jak stal nierdzewna lub niklowany mosiądz są bardzo wytrzymałe na wszelkie uszkodzenia. Mogą tworzyć maksymalnie 7 lub 6 biegunów albo 4 bieguny oraz PE. Są łatwo stosowane w górnictwie, ponieważ produkt posiada specjalistyczne certyfikaty górnicze EX I M2. Nie muszą również dania na akcję pod napięciem.

Połączenie całych systemów dzięki złączom exlink jest naprawdę bardzo korzystne i proste oraz trwałe.