Program ksiegowy ognik opinie

Nowoczesne programy księgowo-fakturujące, wykonujące w środowisku Windows, są bardzo proste oraz ich obsługa intuicyjna. Istnieje przecież zawsze grupa klientów, która pomiędzy poszczególnymi polami aplikacji zamiast myszą woli toczyć się tabulatorem. Są i firmy lub przedsiębiorcy, którzy nie chcą inwestować w współczesne komputery. Dla nich właśnie stworzono program Comarch Klasyka, który oferuje wszystkie innowacyjne rozwiązania także oferty w idealnej formie graficznej.

Comarch klasyka jest w całości funkcjonalnym programem kadrowo-płacowym. Oferuje możliwość rozliczania marek na księgowości uproszczonej i całej. Pozwoli na wykonywanie pełnej gospodarki magazynowej, wspólnie z rejestracją operacji handlowych, też w walutach obcych. W ramach aplikacji odpowiedzialna jest wolna liczba magazynów, obsługa faktur zaliczkowych, wewnętrznych sprzedaży oraz zakupu.

Moduł Faktury umożliwia wprowadzanie długich, 160 znakowych nazw towarów. Ma zastosowaną bazę banków, którą można skorzystać do produkcji przelewów. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi.

Innym punktem planu jest moduł Płace. Zapewnia on oferta prowadzenia ewidencji kartotek pracowników, sporządzania listy plac i obliczania zarobków. Można w nim zauważać nieobecności i urlopy pracowników. Moduł ten umożliwia i na szkolenie deklaracji podatkowych PIT-4, PIT-11, PIT-40, PIT-8A, PIT-8B, IFT-1 oraz ZUS a jeszcze generowanie przelewów do Urzędu Skarbowego.

Dla ludzi użytkowników producent przygotował specjalną propozycję migracji do tych wersji programu, wykorzystujących środowisko Windows. Pewno wtedy być daleko popularna oferta, zważywszy na fakt, że aktualizacja może skupiać się z 40% rabatem, oraz najnowsza możliwość aplikacji została opracowana w oparciu o najróżniejsze technologie, uwzględnia i chciane kolei w przepisach, które z pozostałych powodów mogą po prostu nie dojść do wersji klasycznej.